KALP

حفاظت کننده پوست:کرم، پودر- شیرپاک کن

 

 

پوست و به خصوص پوست صورت در مقابل باد، سرما، گرما و خشکی احتیاج به حفاظت دارد. برای این منظور ، کرم ها و پودرها با خواص پوشاننده بهترین وسیله حفاظتی می باشند. بهترین کرم برای پوست های خنثی، کرم های هستند که حاوی کلسترول می باشند و بر سطح پوست قشری محافظ ایجاد می نماید.

 

محافظت ازپوست

 

استفاده از کرم، به خصوص در زمستان برای پوست ضروری است. پودر را نیز باید پس از استفاده از کرم، استفاده نمود. استفاده از شیرپاک کن ها، به خصوص شیرپاک کن های طبیعی مانند روغن بادام شیرین یا عصاره خیار که از صابون های اسیدی هستند و پوست را تحریک نمی نمایند، در حفاظت پوست موثر می باشد.

 

استفاده از ماسک های زیبایی که به خوبی پوست صورت را پاکیزه می کنند و مناسب ترین زمان استفاده از آنها هنگام غروب و بعد از پاک کردن صورت است، برای حفاظت پوست لازم است. این ماسک ها که نرم کننده ، سفید کننده ، مسدودکننده منافذ باز پوست، ضد چروک و … می باشند چنانچه از عصاره میوه ها تشکیل شوند، طراوت و شادابی خاصی به پوست می بخشند.

 

محافظت ازپوست

 

سلامتی پوست، تابع زندگی سالم و تغذیه صحیح میباشد . بنابراین استفاده الکل که تعرق را افزایش می دهد، نیکوتین که خاصیت ارتجاعی پوست را از میان می برد و علاوه بر آن افراط در استفاده چربی ها و نداشتن برنامه صحیح غذایی، بر پوست تاثیر مستقیم دارد.

منبع:سایت بیتوته

فروشگاه مارکت سنتر