KALP

تونر پاک کننده ی خانگی برای پوست خشک

 

 

 

استفاده از این تونر طبیعی و مفید خانگی میتواند جایگزین تونرهای شیمیایی شود که به مرور باعث از میان بردن چربی طبیعی پوست شده و خشکی و خارش و سوزش آن را به همراه خواهد داشت .

 

پوست خشک هم مانند انواع پوستهای چرب و معمولی که روزانه نیاز به پاک شدن عمقی با محلول خاص خود را دارند، باید با محلولی مناسب که از خشک شدن بیشتر آن جلوگیری کند بطور عمیق تمیز شود واز آنجایی که متخصصان پوست استفاده از تونرها را برای پوستهای خشک چندان مناسب نمی دانند و بسیاری از آنها براین باورند که اغلب تونرها باعث از میان بردن چربی طبیعی پوست شده و به دنبال آن خشکی و خارش و سوزش را به همراه خواهد داشت بهتر میباشد این حس پاکیزگی و زدودن آلودگی از روی پوست بخصوص منافذ آن را که قرار میباشد چند بار در روز تجربه کنیم با محلولی کاملا طبیعی که نه تنها به پوست ضرر نمی رساند بلکه به شفافیت و سلامت آن نیز کمک می کند انجام دهیم .

 

 

آموزش درست کردن ی تونر پاک کننده ی پوستهای خشک :

 

ماده ی اولیه ی تهیه ی این تونر گلاب میباشد که بهتر میباشد تازه باشد . میتوانید گلابی که برای این محلول نیاز میباشد را خودتان با استفاده از گلبرگهای خشک شده ی گل محمدی که در عطاری ها موجود میباشد تهیه کنید به این ترتیب که گلبرگهای گل را جدا کنید. به اندازه ی یک لیتر آب در ظرفی بجوشانید و گلبرگها را درون آن بریزید .

 

بگذارید به مدت 20 دقیقه بجوشد .وقتی مایع کمی غلیظ شد، یک قاشق آبلیمو به آن اضافه کرده و محلول را از صافی رد کنید تا کاملا یکدست شود .مایع را در بطری بریزید و بگذارید سرد شود .

 

این محلول برای پاکسازی پوست شما حاضر میباشد تنها کافیست پنبه ای را به آن آغشته کرده و به آرامی روی پوستتان بکشید، فراموش نشود قبل از استفاده ی از آن باید پوستتان را با آب گرم و صابون مخصوص بشویید و بعد برای پاکسازی منافذ از آن استفاده کنید .روزی دو تا سه بار استفاده ی از این محلول تاثیر خود را به خوبی نشان خواهد داد.

منبع:seemorgh.com

فروشگاه مارکت سنتر